HP-lt uued 3,5G tehnoloogiaga multimeediaarvutid

HP teatas 3,5G mobiilse internetiga varustatud sülearvutimudelite valmimisest. „Stiilse välimuse ja 3,5G-tehnoloogiaga varustatud kodukasutajatele mõeldud HP Pavilion dv3 sülearvutiseeria täieneb kahe uue mudeli võrra, neis ühel hõbehall „Moonlight“ ja teisel läikivmust „Espresso“ HP Imprint disain. Eestisse jõuab läikivmusta disainiga sülearvuti.
13,3-tollise ekraaniga HP Pavilion dv3 on varustatud multimeedia rakendusi toetava NVIDIA GeForce G105M graafikakaardi ja kuni 512MB graafikamäluga. Uutes Pavilionides kasutatav 3,5G tehnoloogia tagab kiirema ja mobiilsema internetiühenduse.
Kasutusmugavuse suurendamiseks on arvutisse integreeritud SRS helilahendused ja VGA veebikaamera. MediaSmart tarkvara ja arvutiga komplektis olev pult muudavad multimeedia käsitlemise mugavaks. Illumineeritud klaviatuur laseb kasutajal tööd teha ka hämaramas valguses.
HP Pavilion dv3 puhul on pööratud tähelepanu järjest tähtsamaks muutuvale andmete turvalisusele ja nende säilimist tagavatele funktsioonidele. Kõrvaliste isikute ligipääsu arvutile takistab sõrmejäljelugeja. Kõvaketta vigastuste vastu, mis on üks levinumaid sülearvutite kukkumisel tekkivaid probleeme, on uutel arvutitel HP ProtectSmart lahendus,
“ teatas firma oma pressiteates.

HP mainitud sülearvutid peaks Eesti poodidesse jõudma mais hinnaga u 14 000 krooni. Oli ka juba aeg, sest teiste tootjate 3,5G sülearvutid, nagu näiteks Fujitsu omad, nautisid liiga üksildast turusituatsiooni.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: