Steve Jobs tagasi tööl

Kui aasta alguses kajastasime ka Arvutikasutaja ajakirjas Apple põhilise visioonääri ja vaimse isa Steve Jobsi tervislikel põhjustel erruminekut (sest ega paljud uskunud, et Steve tööle naaseb), siis nüüd kajastab CNN, et Steve on tervisehädad seljatanud ning asunud osalise koormusega tööle . Seda, kas tegu on eelkõige aktsiahinna ja investorite ootusega seotud teadaandega, ei oska öelda, kuid ilmselgelt on Steve Jobsi tervises toimunud edasiminekud.

Apple juhi tööle tagasitulek on seda üllatavam, et tervisehäda oli mehel ikka väga tõsine – kaks kuud tagasi siirdati talle uus maks. Taustaks niipalju, et maksasiirdamine on üks kõige raskemaid siirdamisi üldse, mida tehakse. Eestis on neid tehtud vaid loetuid korrad, esimene alles aastal 1999 ning esimene patsient, kes ka elama jäi, sai uue maksa Eestis alles aastal 2001.

Eks saab näha, mille uue ja põnevaga Apple järgmiseks nüüd välja tuleb. Kui natuke ironiseerida, siis ega nad vahepeal omapäi millegi tähelepanuväärsemaga kui hit-telefoni uusversiooni, iPhone 3GS, hakkama ju ei saanudki 😉

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: